Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai 1.5 dci

6 800 ЕУР

Се продава од: Darko 01 јан. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
Prodavam Nissan Qashqai 1.5 dci godina na proizvodstvo 2008 , pominati 124.000km vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja so garancija,17 incni bandazi so zimski gumi,proverka po vasa zelba vo bilo koi servis inf na 071/264-629 BEZ ZAMENI ima prostor za cenata na lice mesto.
Cena 6800 evra
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации