Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nissan Qashqai 2014 dizel 1.5

12 200 ЕУР

Се продава од: Martina 11 авг. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
Се продава Nissan Qashqai, со нови летни и зимски гуми, редовно одржуван во овластен сервис, мотор 1.5 DCI, економичен, урбан автомобил
Martina
078284331
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации