Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Sunny -95

1 100 ЕУР

Се продава од: milan 04 фев. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Nissan
Модел
Sunny
registrirana cela godina napraven servis komplet i e vo top forma
Кон почеток