Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Terano 2.7tdi

2 700 ЕУР

Се продава од: Sashko 29 мај 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Terrano
Zdravo vozilo samo za meraklii info.071242632
Leaflet
Кон почеток