Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan

6 100 ЕУР

Се продава од: Shain Mirto 26 ноем. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 13.050 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
SUV
Марка
Nissan
Модел
Trade
..
Shain Mirto
070504108
Leaflet
Кон почеток