Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan X-Trail -03

4 200 ЕУР

Се продава од: Vanco 22 јул. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
X-Trail
Се продава Nissan X-Trail 2003 godina vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток