Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan X-Trail 2.2 dCi

0 ЕУР

Се продава од: Zvonko 05 септ. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
X-Trail
Voziloto e vo dobra sostojba bez nikakvi zabeleski napraven servis moze da se vide i proba vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации