Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Се продава од: Ardian Денес 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
X-Trail
NISSAN xtrail 2.0dci 2007 dekemvri. model 2008. Bluetooth mp3,cd changer 6. Navi,ekran,tempomat.kozni sedista.greaci na sedista .sensori .kamera .alu felni 2 para edni 17 bridgestone RFT. i 19 michelin. Panorama.xenon BIXENON.ABS,DSC,ESP,EDC.najfull oprema .
Javete se na 075334379.
Leaflet
Кон почеток