Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan X-Trail -08

5 700 ЕУР

Се продава од: Kiril Вчера 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
X-Trail
Voziloto e vo odlicna sostojba registriano so zelen karoton do Septemvri 2018, kozen salon - krem boja, chipovan, elektricni stakla site 4, atestirana folija na stakla, novi 4 zimski gumi i felni, i 4 letni gumi i felni, elektricen shiber, samo za kes bez zameni.
Кон почеток