Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Adam -13

8 600 ЕУР

Се продава од: adrian 21 окт. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Adam
nova edistvena vo pazarot kontakt 070326977 adrian,,moze zamena za renault capture so moja doplata
Leaflet
Кон почеток