Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Agila -01

1 600 ЕУР

Се продава од: aleksandar 04 јан. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Agila
Се продава Opel Agila во одлична состојба
aleksandar
072306158
Leaflet
Кон почеток