Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Agila -00

1 999 ЕУР

Се продава од: Dejan 07 мар. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Agila
Se prodava Opel Agila 2000 god vo solidna sostojba,registrirana...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации