Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Agila

0 МКД

Се продава од: Antica 19 мај 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Agila
Se prodava Opel Agila 1.2, benzin. Registrirana do fevruari 2019god.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации