Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Antara -07

0 МКД

Се продава од: Verica Krzhovska 16 ноем. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
Се продава Опел Антара со фул опрема:

- ABS кочници
- Кожни седишта со загревање
- Сенсори ( Напред и Назад )
- сензори за притисок во гуми
- електронска контрола на клима
- ксенон предни сбетла
- ДИСПЛЕЈ ЗА ИНФО. ГРАФИЧКИ(GID) ВАР1
- РАДИО CD MP3 ETR

Последна регистрација 22.02.2019
Направен голем сервис на 158.000 поминати км со сменети задни амортизери, сите каиши, водна пумпа, кочници, ротор елансерe, сменети сите 4 гуми BG Goodrich Urban Terrain, на 158 000 поминати км и се во одлична состојба.
Цена по договор

Лице за контакт Ванчо,
тел. 070 309 056
.
Verica Krzhovska
071295182
Leaflet
Кон почеток