Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA

6 300 ЕУР

Се продава од: gerasim 30 авг. 07:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Antara
se prodava vo EXTRA sostojba
gerasim
075279158
Leaflet
Кон почеток