Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 26 дек. 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks. -06 5 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 999 ЕУР
MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03  AVANGARDE 5 999 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God 4 400 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
Кон почеток