Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Antara 2.0 CDTI 4x4 -07

7 299 ЕУР

Се продава од: Vlerant Saiti 30 дек. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
-Автоматик/Стептроник
-Поло Кожни седишта со загревање
-ABS кочници и др додатоци
-Паркинг сензори
-Темпомат
-Сензори за дожд
-Електричи ретровизори - со затворање (+1 extra)
-Електрични прозори - сите 4
-Светла за магла
-Централна брава со далечинско заклучување
-Електронска контрола на стабилноста
-Фабричко радио со ЦД

Колата е во одлична состојба.
Vlerant Saiti
070978678
Кон почеток