Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Antara 2.0cdti 4X4 -07

0 ЕУР

Се продава од: Lavdrim 07 мај 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
full oprema:
navigacija
greaci na sedisti
kozni
tempomat
4 novi gumi
smeneto ulje filteri gurtni klima pred 100km
moze zamena golf 5-6-7
audi a4 a5 2008-2012
Lavdrim
070693000
Leaflet
Кон почеток