Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS 4X4 149000KM -08 MT Auto

7 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten - 05.mt auto 5 800 EUR
Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 98000 KM EU-5 -12.MT Auto 5 200 EUR
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO 4X4
- SERVISNA KNISKA 149000 KM , NOVA UNIKAT -
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM - 2 KLUCEVI
SERVISIRANA KOMPLET KAISI MASLA FILTRI

- 4 X 4 POGON NA 4 TRKALA
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- PARK SENZORI
- TEMPOMAT
- GREACI NA SEDISTA
- KOMANDI NA VOLAN
- FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
- BLUETOOTH
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- ALU BANDAZI ORIGINAL OPEL SO NOVI GUMI
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 149000 KM VO OPEL
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 165000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA OPEL CDTI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE

-- UVEZENA OD ITALIJA ....REGISTRIRANA NA MK TABLI DO 2M 2022
- BEZ ZAMENI - ! ! ! !

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Nissan qashqai 1.5 dci 106 ks 153000 km - 08.mt auto 6 999 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COMFORT 144000KM - 05.MT Auto 3 900 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto 3 999 EUR
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4 -10 MT Auto 7 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации