Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto 3 999 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75 KS NOVO - 08.MT Auto 3 400 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO 4X4
- SERVISNA KNISKA 165000 KM , NOVA UNIKAT -
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM -
! UVEZENA OD ITALIJA REGISTRIRANA NA MK TABLI DO 2M 2022 !

- 4 X 4 POGON NA 4 TRKALA
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- PARK SENZORI
- TEMPOMAT
- GREACI NA SEDISTA
- KOMANDI NA VOLAN
- FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
- BLUETOOTH
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- ALU BANDAZI ORIGINAL OPEL SO NOVI GUMI
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 165000 KM VO OPEL
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 165000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA OPEL CDTI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE

-- UVEZENA OD ITALIJA ....REGISTRIRANA NA MK TABLI DO 2M 2022
- BEZ ZAMENI - ! ! ! !

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 111000 KM NOVA - 07.MT Auto 3 200 EUR
KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto 2 800 EUR
Audi A4 2.0 tdi 145 ks s-line navi led xenon 2009 MT Auto 9 800 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto 9 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации