Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.0 cdti150ks 4x4 Automatik Cosmo -07

7 000 ЕУР

Се продава од: Goran 01 јул. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
Продавам Опел Антара 2.0 cdti,150кс 2007г
-Космо пакет
-Автоматик/ Стептроник
-Автоматска клима-перфектна
-Кожни седишта со загревање
-ABS кочници и др додатоци
-Паркинг сензори напред,назад,странично
-Темпомат
-Сензори за дожд
-Сензор за затемнување на внатрешенретровизор
-Електричи ретровизори-со затворање
-Електрични прозори-сите 4
-Светла за магла
-Кожен мултифункционален волан
-Централна брава со далечинско заклучување
-Електронска контрола на стабилноста
-Серво управување
-Фабричко радио со ЦД
-Направен сервис пред 400км
-Сменети сите течности
Сменети сите филтри-
за(клима,полен,прашина,масло,гориво,воздух)
-Сменет ребраст,затегач и ПК каиш,масло
глицерин,стабилизатори
гумици , плочки

-Топ состојба со 145000км
Регистриран до 04.2021г.

-Можна замена за:
возило со автоматски менувач
Екстра цена ИТНО

Цена 7000€
Кон почеток