Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Antara

Се продава од: Pepi 27 мај 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Opel
Модел
Antara
Se prodava Opel Antara, dzipo e donesen od CH, napraveno e kompleten servis, full oprema. Moze da se vide i proba vo sekoe vreme. Cena po dogovor.
Poveke informacii na: 071 646 069
Leaflet
Кон почеток