Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.2 4x2 SO FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Се продава од: Hristijan Velkov 03 јул. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana so servisna kniska od Opel AutoCem. Jacinata e 163 KS. So voziloto dobivate 4 novi zimski gumi i 4 novi letni gumi.
Hristijan Velkov
070345222
Leaflet
Кон почеток