Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ne shitje Opel Antara

8 500 ЕУР

Се продава од: Galdim Ramadani 21 ноем. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Antara
Opel Antara full oprem, prej Zvicre, me resgjitrim.
Me librez servisi.
Ne gjendje shum te mir, per cdo informacion lajmrohuni ne ket nr 071808043. Per viber ne ket nr 072687662.
Galdim Ramadani
071808043
Leaflet
Кон почеток