Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA 2.0 CDTi - 10

9 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Cajka 21 фев. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

24 Огласи во продавницата

Citroen C4 Picasso 2.0 HDI 4 800 ЕУР
CITROEN C-CROSSER 2.2HDI  4WD -11 9 900 ЕУР
Peugeot Partner Furgon 1.9D -
Hyundai i30 1.4 -08 4 900 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
Се продава OPEL ANTARA 2.0 CDTi 126кс 2WD - 2010 год неувезувана од прв сопственик редовно сервисирано со сервисна книшка, со фул опрема:abs, esp, DownHillAssist, серво, радоп со cd mp3 aux, автоматска клима, полукожни седишта со греење и многу друга опрема, регистрирана до 25,08,2019 , возилото е во беспрекорна состојба.
Avto Cajka
Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Visit our store page
ul.Marsal tito bb Tetovo Show on the map
070256090
https://vtocajka.com.mk/lista-na-polovni-vozila/
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

24 Огласи во продавницата
Ford Transit 2.4 TDCi 6 500 ЕУР
CITROEN C-CROSSER 2.2HDI  4WD -11 9 900 ЕУР
Opel Vivaro 2.0D 12 500 ЕУР
PEUGEOT BOXER L4H3 2.0 BLUE HDI 24 000 ЕУР
Кон почеток