Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Antara

9 600 ЕУР

12 900 ЕУР

Се продава од: muhamed Денес 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Opel
Модел
Antara
Opel Antara 2.0 CDTI 150 ks 4x4 cosmo
najvisoko nivo na oprema,navigacija, derzac za velosipedi, kozen enterier, greaci na sedista, cruse control, tempomat, bi-xenon svetla, clima tronic, senzori za dozd, parking senzori napred i nazad ,elektricni stakla , servisiran 04/10/2019 registriran do 07/2020. Kolata e donesena od CH
muhamed
070256142
Leaflet
Кон почеток