Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Се продава од: Elmir 26 јул. 03:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Струга
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Ascona
Prodavam Opel ascona 1.6 bezin plin so ates.registrirana kolata je Pali vozi povece info.na brojot 075 922 777
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации