Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Najpovolen Otkup Аvtomobili samo na MK tabli

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: oglas 17 мар. 06:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
OVA E OGLASOT PREKU KOJ POSLEDNI 15 GODINI MOZETE DA GI PRODADETE VASITE VOZILA BEZ MNOGU MALTRETIRANJA I BEZ NEGATIVNI ISKUSTVA I PRAZNI VETUVANJA , POVETE !!!!
OTKUP SE VRSI VO KUMANOVO !!!

Realen otkup na vozila avtomobili , koli KUPUVAM ,otkup ( otkupuvam ) na vozila bez maltretiranje i odogovlecuvanje plakjanje vednas po viduvanje
******* VEDNAS I ISPOD CENA ******
sakate da go dadete vednas vaseto vozilo ponudete ,otkupuvam otkupuvame kupuvam kupuvame vozila avtomobil otkup prodazba plakjanje vednas na notar so ceni od 500 do 15.000e,
Site marki samo na mk tablici , so Stranski tablici i havarisani ne otkupuvame
Leaflet

oglas

3 Огласи во продавницата
Gumi bandazi  komplet i raspar eftino za bmw audi 120 ЕУР
Otkup na vozila site modeli na mk tablici 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации