Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel astra 1.9 CDTI mnogu socuvana

3 500 ЕУР

Се продава од: Ylli 22 окт. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel astra 1.9 cdti mnogu socuvana,reg do 31 januari so zelen karton.novi gumi letni so 17 bandasi.servisiran.
Leaflet
Кон почеток