Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 ks. 2011 god

5 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 11 септ. 21:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god 4 700 ЕУР
TOYOTA RAV4 2.2 D-Cat 177 ks.2007 god 7 500 ЕУР
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God. 10 999 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god. 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 ks. 2011 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09 0 ЕУР
SKODA YETI 2.0 TDI 140 ks.4x4 2010 god. 8 500 ЕУР
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God. 10 999 ЕУР
CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI 90 ks 2010 god 4 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации