Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god

3 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 25 ноем. 21:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks -06 4 200 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07 6 500 ЕУР
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90 ks. 2011 God. 4 500 ЕУР
SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god 4 700 ЕУР
FORD S-MAX 1.8 TDCI 125 ks. 2008 god 3 999 ЕУР
BMW 525 d. 177 ks 6 500 ЕУР
VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks.4x4 2009 god 9 200 ЕУР
Кон почеток