Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -05

2 299 ЕУР

Се продава од: Privat 28 јул. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
079 352 415
1.7 cdti
2005 god
Carineta do registracija
Leaflet
Кон почеток