Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel astra g

1 500 ЕУР

Се продава од: Ivana 01 авг. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi ne e registrirana masinata e zdrava i mnogu malku trosi
Leaflet
Кон почеток