Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel astra g

1 500 ЕУР

Се продава од: Ивана Јанкулова 01 авг. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi ne e registrirana i mnogu malku trosi
Ивана Јанкулова
075301708
Leaflet
Кон почеток