Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава

900 ЕУР

Се продава од: Dimitar 13 јан. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
900евра!!!
Dimitar
070609283
Leaflet
Кон почеток