Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

OPEL ASTRA H 1.8 NAVI UVOZ OD SVAJCARIA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO Денес 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

23 Огласи во продавницата

Mitsubishi Space Star 1.0i 52kw uvoz od Svajcarija 0 EUR
VW Golf 6 1.4tsi 6 brzini 160ks uvoz od Svajcarija 7 500 EUR
Ford Transit 2.2 TDCI uvoz od Svajcarija ekstra socuvano 0 MKD
MERCEDES A 150 AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
UVEZENO OD SVAJCARIA
SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENA 16.07.2005
KILOMETRI 232.000
MOTOR 1.8 BENZIN 92 KW - 125 KS
5 SEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
NAVIGACIONEN SYSTEM
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
PARKING SENZORI
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI
SENZOR ZA DOZD
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

23 Огласи во продавницата
Skoda Superb 2.0 tdi 170ks uvoz od Svajcarija 0 MKD
VW Golf 6 1.4tsi 6 brzini 160ks uvoz od Svajcarija 7 500 EUR
Mitsubishi Space Star 1.0i 52kw uvoz od Svajcarija 0 EUR
CITROEN C3 1.4 I 54 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации