Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra itno

2 600 ЕУР

Се продава од: Naser Вчера 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
подетални информации на тел.071220999
Leaflet
Кон почеток