Македонски | Shqip | English |

Opel Astra X 1.3 dizel

Се продава од: Ненад 07 јун. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Продавам опел Астра Х 2008 1.3мултиизет 66кв 90кс регистрирана сервисирана прва боја .
Мозе замена за Фолсфаген Туран 1.9 со 7седиста со моја доплата
Нема посетени огласи
Кон почеток