Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

3 000 ЕУР

Се продава од: Vebi 19 јун. 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava opel astra 2004 god 1.7 cdti 4novi gumi kolata e top sostojba sekoe vreme moze dasi go vidite.cenata e 3000eu moze I po dogovor na lice mesto.mob.070 640 966.
Leaflet
Кон почеток