Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -99

1 600 ЕУР

Се продава од: Opel 18 септ. 09:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Kolata e socuvana i doneseno od stranstvo.
vozeno samo od edno lice so kolata dobivate plus 4xnovi zimski gumi.
Registrirana.
Leaflet
Кон почеток