Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

1 900 ЕУР

Се продава од: Islam Вчера 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel astra g 1.6 16v plin benzim 221.000kmJ
Leaflet
Кон почеток