Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -97

0 МКД

Се продава од: Нико 06 мар. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
колата е увезена од Германија платено се до регистрација , цена поволна
Нико
070773455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации