Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA

0 МКД

Се продава од: Dragan 18 фев. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
075 301 495 - Ivan
Dragan
Leaflet
Кон почеток