Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава од: Горан 01 дек. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7CDTI 2005god plateni site davacki do registracija. Kolata e vo odlicna sostojba so realni kilometri.Moze da se pogledne vo sekoe vreme
Горан
078364072
Leaflet
Кон почеток