Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra G

1 900 ЕУР

Се продава од: Eleonora 20 ноем. 02:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.070 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra G, 1.7 TD, redovno servisirana, klima, 234 000km pominati, registrirana so zelen karton.
Eleonora
070 898 859
Leaflet
Кон почеток