Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra g

1 850 ЕУР

Се продава од: Dragan 24 ноем. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel Astra G 2000 godina 1.7! Servisirana i registrirana so zelen karton do krajot na godinata! Vo odlichna sostojba e vozilloto! Za poveke info 070 898 859
Leaflet
Кон почеток