Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra G

1 750 ЕУР

Се продава од: Nikola 01 фев. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.7
Reg do 20.08.2020
Od oprema ima
ABS
Airbeg
Klima funkcionira
Elektrika retrovizori
Elltrika stakla
Fabricko radio
Novi gumi
Komplet servis pred 3000km
077808406
Leaflet
Кон почеток