Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.3CDTI -08 ODLICHNA PERFRKT AUTO

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 14 фев. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
* KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата
FIAT PANDA 1.2 BENZIN-METAN PERFEKT AUTO -
RENAULT SCENIC 1.5DCI NEW FACE PERFEKT AUTO 2 600 ЕУР
FORD FIESTA 1.4TDCI -07 NEW FACE PERFEKT AUTO 2 600 ЕУР
VW GOLF 5 2.0TDI 140KS ODLICHEN PERFEKT AUTO -
Кон почеток