Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS NEW FACE PERFEKTNA

0 МКД

Се продава од: Mario 17 окт. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA H 1.7CDTI 21.12.2007G NEW FACE KAKO OD SALON 078 586 890
DOKUMENTI SREDENI KOMPLET DO REGISTRACIJA
Leaflet
Кон почеток