Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.7CDTI NEW FACE PERFEKTNA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 17 окт. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2013G REGISTRIRANO PERFEKT 5 600 ЕУР
OPEL CORSA 1.0BENZIN -08 NOVA PERFEKT AUTO 3 200 ЕУР
AUDI A4 1.9TDI 116KS -07 PERFEKT AUTO 0 МКД
RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2010G PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA H 1.7CDTI 21.12.2007G NEW FACE KAKO OD SALON 078 586 890
Dokumenti sredeni komplet do registracija
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
perfect auto
078 586 890
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата
FORD FIESTA 1.4TDCI 2010G PERFEKT AUTO 0 МКД
MITSUBISHI ASX 1.8DIZEL 2012G 4X4 PERFEKT AUTO 9 400 ЕУР
VW GOLF 5 1.6 BENZIN 75KW PERFEKT AUTO 0 МКД
SKODA YETI 1.2TSI CISTO NOVA KOLA PERFEKT AUTO 6 800 ЕУР
Кон почеток